O nás

Jsme odborná firma, která provádí elektromontážní práce v oboru elektrotechniky. Navrhujeme, dodáváme a správně technicky implementujeme moderní systémy a technologie pro domovní, komerční i průmyslové elektroinstalace.

Naším cílem je dobře odvedená práce a spokojený zákazník, který se k nám rád vrací, nebo naši práci doporučí. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a zaměřujeme se na kvalitu namísto kvantity. Možná se zdá, že je tento přístup v dnešní době standardem, z praxe ale víme, že tomu tak není. Proto se snažíme být odlišní, stavět na slušném a férovém jednání a dodržovat dohodnuté termíny.

COCO

Co děláme?

V našem týmu najdete profesionály a nadšence pro váš projekt a jelikož je naše práce s výběrem osvětlení úzce spjatá, navrhneme pro vás inteligentní světelné sestavy, které se vám v jednotlivých částech dne přizpůsobí. Dbáme na to, aby světlo neoslňovalo, neunavovalo oči a naplňovalo hygienické normy. Při návrhu osvětlení je pro nás důležitá originalita a nadčasovost v kombinaci s kreativitou a smyslem pro detail.

Ať už se rozhodnete pro vypracování projektové dokumentace, návrhu osvětlení či realizaci elektroinstalace nebo hledáte spolehlivé partnery, jsme připraveni jít do toho s vámi a vyhovět náročným výzvám.